logo
film amfik

Princezná rebelka | AMFIK

Pil / 2021 / 89 min.
France
13.08.
20:30
2D

Premietanie sa uskutoční v Amfiku na Festivalovom námestí a začne sa po zotmení. Vstupenky si môžete kúpiť online, na pokladni kina alebo priamo na mieste pred podujatím. 


Film premietame so slovenským dabingom. 

 

Nevolajte ju princezná! Animované dobrodružstvo netradičnej rozprávkovej hrdinky zo stredoveku.
 

Malá sirota Mia žije spolu so svojimi tromi lasičkami na ulici. Živí sa tým, že chodí kradnúť jedlo na hrad zlovestného regenta Tristana, ktorý si uzurpuje trón. Jedného dňa sa jej podarí preľstiť stráže tak, že si oblečie princeznovské šaty. Tým sa začína jej bláznivá výprava za záchranou následníka trónu Rolanda, ktorý sa stal obeťou kúzla a premenil sa na… mačkokohúta. Na obidvoch čaká neuveriteľné dobrodružstvo, ktoré prevráti celé kráľovstvo naruby a naučí Miu, že šľachetnosť sa môže nachádzať v každom z nás.

 

Premietame za každého počasia. V prípade, že chcete vrátiť zakúpené vstupenky (z dôvodu nepriaznivého počasia alebo z osobných dôvodov), môžete požiadať o storno na adrese info@kinousmev.sk pred začiatkom premietania.

13.08.
20:30
2D
Réžia
Julien Fournet
Scenár
Julien Fournet
Herci
Pierre Tessier, Enrique Carballido, Kaycie Chase, Paul Borne, Julien Crampon, Gauthier Battoue, Barbara Tissier, Emmanuel Curtil, Laurent Maurel, Martine Irzenski