logo
film amfik iff

Všetko, všade, naraz | Inkluzívny filmový festival | AMFIK

Everything Everywhere All at Once / 2022 / 139 min.
United States (US)
28.08.
20:30
2D
cs
15

Premietanie sa uskutoční v Amfiku na Festivalovom námestí, je súčasťou Inkluzívneho filmového festivalu a vstup naň je zdarma. 

 

Film premietame v pôvodnom znení s titulkami.

 

Akčná sci-fi komédia Všetko, všade, naraz sa stala jedným z najväčších a najpríjemnejších filmových prekvapení tohto roka. V snímke od režisérskeho dua Daniel Kwan a Daniel Scheinert (Daniels) čaká na ženu v strednom veku namiesto nepríjemnej schôdzky na finančnom úrade bláznivé dobrodružstvo v niekoľkých paralelných vesmíroch. Áno, je to presne také šialené a zábavné, ako to znie.
 

Žena v strednom veku sa nudí so svojím manželom, začína neznášať svojho otca a veľmi si nerozumie s dcérou, ktorá zase pre zmenu začína neznášať ju. Jej práčovňa smeruje ku krachu a úradníčka z finančného úradu jej k tomu hodila na krk daňové priznanie. Práve sedí na daňovom, keď sa zrazu objaví jej manžel z inej dimenzie a ukáže jej, že má stovky ďalších paralelných životov a nie každý z nich je takýto naprd.
 

Vedľa seba totiž existuje množstvo paralelných vesmírov a všetkým teraz hrozí smrteľné nebezpečenstvo. Na hlavnú hrdinku tak čaká niečo ešte desivejšie, než sú dane, pretože jedine ona môže zlo s veľkým „Z“ zastaviť. Má totiž schopnosť prestupovať alternatívnymi vesmírmi, nasávať z nich schopnosti a zručnosti svojich paralelných ja a tie potom použiť na záchranu všetkých svetov. V jednom je filmovou hviezdou, v inom kuchárkou, v ďalšom majsterkou kung-fu, niekde má namiesto prstov párky, inde si úradníčku z finančného úradu vzala za ženu a niekde je zase obyčajným kameňom. Na všetky svoje ja sa môže napojiť a žiť naraz nespočetné množstvo rozličných životov.

 

Premietame za každého počasia. V prípade, že chcete vrátiť zakúpené vstupenky (z dôvodu nepriaznivého počasia alebo z osobných dôvodov), môžete požiadať o storno na adrese info@kinousmev.sk pred začiatkom premietania.

28.08.
20:30
2D
cs
15
Réžia
Daniel Scheinert, Daniel Kwan
Scenár
Daniel Scheinert, Daniel Kwan
Herci
Michelle Yeoh, Ke Huy Quan, Stephanie Hsu, James Hong, Jamie Lee Curtis, Tallie Medel, Jenny Slate, Harry Shum Jr., Biff Wiff, Anthony Molinari
Hudba
Ryan Lott, Rafiq Bhatia, Ian Chang