logo

українське кіно / Ukrajinské kino

🔵🟡 Запрошуємо на серію громадських кінопоказів для українських дітей та їхніх батьків. Далі ми зустрінемося на сімейному фільмі Стихії в суботу 20. 4. о 16:00. Показуємо фільм в українському дубляжі.
 

 > квитки (2 €) <
 

Ці заходи є відкритими для громадськості і слугують можливістю зблизити словацьку та українську громади. Батьки можуть залишити дітей у театрі, а самі попрацювати у фойє або поспілкуватися з іншими відвідувачами під час заходів.

 

 

🔥💧 Стихії
Анімація / Пригоди / Комедія / Сімейний / Фентезі, США, 2023, 111 хв.

Фільм студії Disney і Pixar «Стихії» — оригінальний повнометражний фільм, дія якого розгортається в місті стихій, де разом живуть мешканці вогню, води, землі та повітря. Історія представляє Ембер як сувору, кмітливу та запальну молоду жінку, чия дружба з кумедним, пустотливим і рухливим хлопчиком на ім’я Вейд ставить під сумнів її переконання про світ, у якому вони живуть, і про людину, якою вона хоче бути.

...........................................................................................................................................
 

🔵🟡 Pozývame vás na cyklus komunitných premietaní pre ukrajinské deti a ich rodičov. Najbližšie sa stretneme na animovanom filme ELEMENTY v sobotu 20. 4. о 16:00. Film premietame s ukrajinským dabingom.

 

> vstupenky (2 €) <
 

Tieto podujatia sú prístupné verejnosti a slúžia ako príležitosť na bližšie prepojenie slovenskej a ukrajinskej komunity. Rodičia môžu počas podujatí nechať svoje deti v kinosále a pracovať vo foyeri alebo sa porozprávať s inými návštevníkmi.

 

 

🔥💧 Elementy
Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy
USA, 2023, 111 min

Film štúdií Disney a Pixar “Elementy” je úplne nový, originálny celovečerný film, ktorý sa odohráva v meste živlov, kde spolu žijú obyvatelia ohňa, vody, zeme a vzduchu. Príbeh predstavuje Ember drsnú, pohotovú a ohnivú mladú ženu, ktorej priateľstvo so zábavným, roztopašným a prúdivým chlapcom menom Wade spochybňuje jej presvedčenie o svete, v ktorom žijú, a o osobe, ktorou chce byť.  

 

 

Projekt Úsmev a Radosť pre Ukrajinu je podporený grantovým programom Spolu pre deti od Karpatskej nadácie a UNICEF.

 

#spolupredeti