logo

KONTAKTY

Lukáš Berberich

Lukáš Berberich

Riaditeľ

lukas@kinousmev.sk

Andrea Čurošová Gavalcová

Andrea Čurošová Gavalcová

PR & marketingová manažérka

andrea@kinousmev.sk

Nina Šilanová

Nina Šilanová

Dramaturgia

nina@kinousmev.sk

Natália Centková

Natália Centková

Projektová manažérka – inkluzívne aktivity

natalia@kinousmev.sk

Kristína Novosádová

Asistentka projektovej manažérky

projekty2@kinousmev.sk

Radoslava Vozárová

Projektová manažérka

radoslava@kinousmev.sk

Dominika Nazarejová

Office manažérka

dominika@kinousmev.sk

Pokladňa

Pokladňa sa otvára vždy hodinu pred prvým premietaním v daný deň. Pre všeobecné informácie nás kontaktujte na: info@kinousmev.sk.


Bar a rezervácie stolov

bar@kinousmev.sk


Školské premietania
skoly@kinousmev.sk

Michal Sabo

Michal Sabo

Technický a produkčný manažér,
prenájmy & školské premietania

michal@kinousmev.sk

Dávid Hyk

Dávid Hyk

Manažér baru

bar@kinousmev.sk

Slavomíra Macáková

Slavomíra Macáková

Špeciálna dramaturgia

slavka@kinousmev.sk

Karin Spišáková

Projektová manažérka – aktivity pre mládež

karin@kinousmev.sk

Kristína Dučáková

Asistentka projektovej manažérky

projekty@kinousmev.sk

Pavol Sklenka

Technický pracovník, premietač

premietac@kinousmev.sk

Barbora Andor Tóthová

Barbora Andor Tóthová

Strategický rozvoj (materská dovolenka)

barbora@kinousmev.sk