logo

Kontakty

Lukáš Berberich

Riaditeľ
lukas@kinousmev.sk

KinoUsmev_stvorec-12

Barbora Tóthová

Projektová manažérka
barbora@kinousmev.sk

KinoUsmev_stvorec-11

Slavomíra Macáková

Dramaturgia
slavka@kinousmev.sk

KinoUsmev_stvorec-4

Andrea Gavalcová

PR & marketing
andrea@kinousmev.sk

KinoUsmev_stvorec-1

Michal Sabo

Technické zabezpečenie, produkcia & prenájom
michal@kinousmev.sk

KinoUsmev_stvorec-5

Ivana Gavalcová

Office manažérka
ivana@kinousmev.sk

KinoUsmev_stvorec-7

Natália Centková

Projektová manažérka
natalia@kinousmev.sk

KinoUsmev_stvorec-6

Jana Mäsiarová

Asistentka projektovej manažérky
projekty@kinousmev.sk

KinoUsmev_stvorec-2

Dávid Hyk

Manažér baru
bar@kinousmev.sk

KinoUsmev_stvorec-10

Nina Šilanová

Dramaturgia
nina@kinousmev.sk 

KinoUsmev_stvorec-3

Miroslav Štoffa

Školské premietania
skoly@kinousmev.sk

 

Pokladňa a informácie

Pokladňa sa otvára vždy hodinu pred prvým premietaním v daný deň.

info@kinousmev.sk

 

 

Bar, rezervácie stolov a eventy
bar@kinousmev.sk

 

 

Školské premietania
skoly@kinousmev.sk

ZOSTAŇTE INFORMOVANÍ O NAŠICH NOVINKÁCH!

Prihláste sa do nášho newslettra a budeme vám zasielať novinky priamo na váš e-mail.

Formulár bol úspešne odoslaný.

Nastala chyba.