logo

Kino Úsmev pre školy

 

Kino Úsmev celoročne prináša filmový program pre materské, základné a stredné školy v Košiciach a blízkom okolí. Pre nastolenie systematickejšej práce s pedagógmi a študentmi sme v roku 2023 starostlivo pripravili katalóg s vyše 120 filmami, z ktorého si môžu návštevníci vybrať. Filmy sme vybrali tak, aby zaujali a zvýšili povedomie o kinematografii u mladého publika, ale aj doplnili učebné osnovy predmetov ako Slovenský jazyk a literatúra, Dejepis, Občianska náuka, Etická výchova, Biológia či Výtvarná výchova.

 

Veríme, že návšteva premietania v priestoroch kina s viac ako storočnou históriou vám pomôže, či už pri výučbe, napĺňaní mimoškolských aktivít, ale aj pri získavaní prehľadu o aktuálnej filmovej ponuke. Ak máte záujem priebežne dostávať informácie o nových filmoch v ponuke alebo zaujímavých podujatiach pre vás a vašich študentov, prihláste sa na odber noviniek na tomto odkaze.

Pre rezervovanie premietania si vyberte film z katalógu, dohodnite si termín a čas premietania, počet návštevníkov a napíšte nám v dostatočnom predstihu na emailovú adresu skoly@kinousmev.sk.

Pre podrobné informácie o cene a kompletnej ponuke filmov za začítajte do nášho katalógu. V prípade záujmu o jeho tlačenú kópiu nám napíšte na emailovú adresu uvedenú vyššie.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.