logo
film amfik

Mimoni 2: Zloduch prichádza | AMFIK

Minions: The Rise of Gru / 2022 / 90 min.
France, Japan, United States (US)
30.06.
21:00
2D
SK

Premietanie sa uskutoční v Amfiku na Festivalovom námestí a začne sa po zotmení. Vstupenky si môžete kúpiť online, na pokladni kina alebo priamo na mieste pred podujatím. 

 

Film premietame so slovenským dabingom.

 

Najžltšia a najúspešnejšia animovaná filmová séria sa vracia do kín vo svojom absolútne kľúčovom momente. Vo filme  Mimoni 2: Zloduch prichádza sa konečne dozvieme, ako sa Mimoni a superzloduch Gru nerozlučne spojili.
 

Každý pozná Grua ako hlavného majstra zločinu. Teraz sa však vraciame do 70. rokov, keď sa stretávame so zakomplexovaným dvanásťročným chlapcom, ktorý o tejto  kariére sníva zatiaľ len vo svojej spálni. Šťastnou náhodou jedného pekného dňa narazí na štvoricu úplných Mimoňov (starí známi Kevin, Stuarta, Bob a nováčik Otto- Mimoň so zubným strojčekom a akútnou potrebou objatia ). Hoci je to ťažko uveriteľné, rýchlo s nimi nájde spoločnú reč a s ich pomocou postaví svoj prvý zloduchov brloh, skonštruuje svoju prvú zbraň a naplánuje prvú tajnú misiu.

30.06.
21:00
2D
SK
Réžia
Kyle Balda
Scenár
Matt Fogel, Brian Lynch
Herci
Steve Carell, Pierre Coffin, Russell Brand, Alan Arkin, Taraji P. Henson, Jean-Claude Van Damme, Lucy Lawless, Dolph Lundgren, Danny Trejo, Michelle Yeoh
Hudba
Heitor Pereira