logo
zahradnekino film

Neslušný návrh | ZÁHRADNÉ KINO

Indecent Proposal / 1993 / 113 min.
United States (US)
13.07.
20:30
2D
cs

Film premietame v Záhradnom kine v pasáži medzi Hlavnou 80 a Mäsiarskou 37. Bar otvárame o 18:00, premietanie sa začne o 20:30.

 

Diana a David Murphyovci, milenci zo strednej školy, ktorí sa zoberú a v živote sa im darí. Diana je realitná maklérka a David idealistický architekt, ktorý postavil vysnívaný dom pri oceáne. Potom ale udrie kríza. David je náhle bez práce a oni už si tak naďalej nemôžu dovoliť splácať hypotéku. Požičajú si preto 5 000 dolárov a vyberú sa do Las Vegas, aby sa pokúsili vyhrať peniaze na zaplatenie pôžičky. Spočiatku majú šťastie a získajú 25 000 dolárov, ale pretože kasíno vždy nakoniec vyhrá, mladí manželia o všetko prídu. Kým sa Diana pokúša ukradnúť sladkosti v luxusnom butiku, všimne si ju miliardár John Gage, ktorého okamžite uchváti. John pozve Dianu a Davida na opulentný večierok, kde ponúkne Dávidovi milión dolárov za jednu noc s jeho ženou.

 

Vstupenky si môžete kúpiť online, v pokladni Kina Úsmev alebo na mieste v hotovosti.

13.07.
20:30
2D
cs
Réžia
Adrian Lyne
Herci
Robert Redford, Demi Moore, Woody Harrelson, Seymour Cassel, Oliver Platt, Billy Bob Thornton, Billy Connolly, Rip Taylor, Pierre Epstein, Joel Brooks
Hudba
John Barry