logo
iff

Divadlo HOPI HOPE: Emilyna ruža | Inkluzívny filmový festival

Divadlo HOPI HOPE: Emilyna ruža / 2021 / 90 min.
25.08.
14:00
2D
OR

Pred oficiálnym začiatkom Inkluzívneho filmového festivalu Košice nám v Kine Úsmev vo štvrtok 24. augusta o 14:00 predstaví divadlo HOPI HOPE svoj legendárny steampunkový muzikál EMILYNA RUŽA. Vstup na predstavenie je ZDARMA.

 

EMILYNA RUŽA
Prvý košický steampunkový muzikál z dielne Sociálneho divadla Hopi Hope. Príbeh plný lásky, zrady, mŕtvol, peňazí a macíkov. Príbeh kontroverzný aj šokujúci, odohrávajúci sa v alternatívnej realite Uhorského cisárstva. Dámy aj páni, gentlemani aj magmazél, odhaľte s nami špinavé tajomstvá Východouhorských železiarní Košice aj popredných košických kabaretov. Záštitu nad predstavením prevzal náš milovaný cisár František Jozef XVI.
Nariadením cenzorského úradu Ministerstva pre mravnú výchovu Felvidéku nariaďuje sa zhliadnutie predstavenia osobám mladším 12 rokov len v sprievode dvoch dospelých osôb.

______________________________
 

Podujatie je súčasťou projektu Otvorený Úsmev, ktorý je podporený projektom Košice 2.0, ktorý je spolufinancovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja prostredníctvom iniciatívy Mestské inovačné opatrenia.

25.08.
14:00
2D
OR