logo
film klubsilencio

Filmový klub SILENCIO: Podivuhodný prípad Benjamina Buttona

The Curious Case of Benjamin Button / 2008 / 166 min.
United States (US)
12.04.
19:19
2D
cs
12

👶👴 Señoras y señores, el Club Silencio les presenta... PODIVUHODNÝ PRÍPAD BENJAMINA BUTTONA 

 

🎬 Kino Úsmev predstavuje FILMOVÝ KLUB SILENCIO. Pozývame vás na premietania filmových klasík obohatené o odborný úvod a priestor na diskusiu po premietaní. 

 

🔑 Stretávame sa každú druhú stredu o 19:19 vo veľkej sále Kina Úsmev. Pridajte sa medzi nás, napríklad prostredníctvom tohto linku. 

 

🎥 V ďalšom cykle premietaní sa pozrieme na herecké umenie Brada Pitta. Pokračujeme romantickou drámou PODIVUHODNÝ PRÍPAD BENJAMINA BUTTONA. 

 

 

Pri zaregistrovaní cez formulár získate členskú kartu s možnosťou využitia každého štvrtého premietania zdarma. 

 

Príbeh o mužovi, ktorý sa narodil ako 80 ročný a postupne mladol. Je to človek ako každý z nás, ktorý nie je schopný zastaviť čas. Vo filme prejdeme z New Orleans v roku 1918 – na konci 1. svetovej vojny do 21. storočia. Vypočujeme si veľkolepý príbeh muža, ktorý je iný ako ostatní. Podivuhodný prípad Benjamina Buttona je o tom, akých ľudí tento neobyčajný muž stretol, ktoré miesta po svojej ceste navštívil, o láskach, ktoré našiel a stratil, o radosti zo života a smútku zo smrti a o tom, čo trvá večne.

12.04.
19:19
2D
cs
12
Réžia
David Fincher
Herci
Brad Pitt, Cate Blanchett, Taraji P. Henson, Julia Ormond, Jason Flemyng, Mahershala Ali, Jared Harris, Elias Koteas, Phyllis Somerville, Tilda Swinton
Hudba
Alexandre Desplat