logo
autismfriendly

Autism-friendly: Esá z pralesa 2

Les as de la jungle 2 - Opération tour du monde / 2023 / 87 min.
France
28.10.
17:00
2D
7

Pozývame vás na premietanie v rámci cyklu autism-friendly, ktorý sprístupňuje filmy deťom a mládeži s poruchou autistického spektra. V sobotu 28. 10. o 17:00 premietame rodinný animovaný film ESÁ Z PRALESA 2: SVETOVÉ DOBRODRUŽSTVO.
 

Počas premietaní majú návštevníci možnosť voľného pohybu po kinosále a slobodu spontánneho prejavu v tolerantnom prostredí, kde ich nikto nebude napomínať, aby svoj prirodzený prejav nejako tlmili. Počas podujatí je v kinosále stlmené svetlo a film je prehrávaný so stíšeným zvukom. Pri výbere filmov sa sústreďujeme na filmy bez prudkých obrazových a zvukových zmien.

 

Na premietanie je zvýhodnené vstupné 2 €.

 

Film premietame so slovenským dabingom. 

 

Nové dobrodružstvo slávnej neohrozenej bandy Esá z pralesa. S.O.S.! Záhadný superzloduch pokryl džungľu toxickou ružovou penou, ktorá pri kontakte s vodou vybuchuje! Na pomoc sú povolaní tí najlepší z najlepších. Esá z pralesa! Do začiatku obdobia dažďov zostáva menej ako mesiac. Naši hrdinovia, ku ktorým sa pridali noví spojenci, musia nájsť protilátku. Z ľadových krajín severu, cez Európu, Áziu a Blízky východ sa vydávajú na svoje doteraz najväčšie dobrodružstvo. Tentokrát čelia protivníkovi, ktorý je inteligentnejší a diabolskejší ako kedykoľvek predtým. Pre Maurica a jeho priateľov sa začína boj o záchranu ich domova!

28.10.
17:00
2D
7
Réžia
Benoît Somville, Yannick Moulin, Laurent Bru
Herci
Dawn Ford