logo
silencio

Filmový klub SILENCIO: Interstellar

Interstellar / 2014 / 169 min.
United Kingdom (UK), United States (US)
15.11.
19:19
2D
sk
12

🌟🌾 Señoras y señores, el Club Silencio les presenta... INTERSTELLAR.

 

🎬 Kino Úsmev predstavuje FILMOVÝ KLUB SILENCIO. Pozývame vás na premietania výnimočných filmov obohatené o odborný úvod a priestor na diskusiu po premietaní. 

 

🔑 Stretávame sa každú druhú stredu o 19:19 vo veľkej sále Kina Úsmev. Pridajte sa medzi nás, napríklad prostredníctvom tohto linku. 

 

Pri zaregistrovaní cez formulár získate členskú kartu s možnosťou využitia každého štvrtého premietania zdarma. 

 

 

🎥 V ďalšom cykle premietaní sa venujeme tvorbe jedného z najzaujímavejších a najobľúbenejších režisérov súčasnosti – Christophera Nolana. Pokračujeme vesmírnym sci-fi INTERSTELLAR.

 

Náš čas na Zemi sa chýli ku koncu. Tím výskumníkov sa odhodlá na najodvážnejšiu misiu v histórii ľudstva: vycestuje z našej galaxie a ich cieľom bude zistiť, či má ľudstvo budúcnosť medzi hviezdami.

Oceňovaný režisér Christopher Nolan prichádza s ďalším prelomovým filmom. Vo filme Interstellar si okrem iných zahrali držiteľ Oscara Matthew McConaughey, držiteľka Oscara Anne Hathaway. Scenár k filmu v réžii Christophera Nolana napísali Jonathan Nolan a Christopher Nolan.

15.11.
19:19
2D
sk
12
Réžia
Christopher Nolan
Scenár
Jonathan Nolan, Christopher Nolan
Herci
Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain, Michael Caine, Bill Irwin, Ellen Burstyn, Mackenzie Foy, Casey Affleck, John Lithgow, Wes Bentley
Hudba
Hans Zimmer