logo

Baby-friendly: Minulé životy

Past Lives / 2023 / 106 min.
South Korea, United States (US)
26.03.
10:00
2D
OR
15

Baby-friendly


Nechceme, aby rodičia nechávali svoje deti doma, keď si chcú vyraziť do kina. Baby-friendly je špeciálny cyklus dopoludňajších predstavení, keď svoje dieťa, trebárs aj v kočiari, môžete vziať so sebou do kinosály a vychutnať si "dospelácky" celovečerný film, ktorý inak večer nestíhate. Po kinosále sa môžete voľne pohybovať a venovať sa ako deťom, tak aj filmu. Nikto sa na vás nebude škaredo pozerať, ak vaše dieťa zavzlyká alebo ho budete musieť akútne prebaliť. Stlmené svetlá a zvuk zaručia, že si tento čas v kine vychutnajú deti rovnako ako vy. 

Pre všetky deti je vstup na tieto premietania zdarma.

 

Minulé životy

V kórejčine existuje slovo In-Yun, ktoré znamená ,,spojení osudom‘‘. Keď sa dvaja ľudia stretnú, znamená to, že ich osudy boli prepletené aj v ďalších životoch.

 

Citlivá moderná romanca rozpráva príbeh spisovateľky Nory, a jej dvoch lások – tej detskej – Hae-Sunga, a tej dospelej – Arthura, odohrávajúci sa naprieč kontinentmi a desaťročiami. Noru a Hae-Sunga delia desaťtisíce kilometrov, spája ich však výnimočne hlboké puto. Po viac než dvoch dekádach odlúčenia sa stretávajú v New Yorku, kde Nora žije so svojim americkým manželom Arthurom. Nečakané stretnutie s osudovým mužom núti Noru pýtať sa zásadnú otázku – Čo by bolo, keby? Dojemnosť filmu nespočíva ani tak v stratenej láske, ako v aspektoch potenciálnych paralelných životov.

26.03.
10:00
2D
OR
15
Réžia
Celine Song
Herci
Greta Lee, Teo Yoo, John Magaro, Moon Seung-a, Yim Seung-min, Jojo T. Gibbs, Emily Cass McDonnell, Federico Rodriguez, Kristen Sieh, Yoon Ji-hye
Hudba
Daniel Rossen, Christopher Bear