logo
film amfik

Rýchlo a zbesilo 10 | AMFIK

Fast X / 2023 / 141 min.
United States (US)
01.06.
21:00
2D
sk
12

Premietanie sa uskutoční v Amfiku na Festivalovom námestí a začne sa po zotmení. Vstupenky si môžete kúpiť online, v pokladni Kina Úsmev alebo v pokladni Amfiku pred podujatím, kde je možná len platba v hotovosti.

 

Film premietame v pôvodnom znení s titulkami.

 

Koniec cesty sa začína.


Desiaty film ságy Rýchlo a zbesilo, odštartuje záverečné kapitoly jednej z najslávnejších a najpopulárnejších svetových filmových sérií, ktorá je už  tri desaťročia na vrchole s rovnakým hereckým obsadením a postavami ako na začiatku. Počas mnohých misií a napriek neprekonateľným prekážkam Dom Toretto (Vin Diesel) a jeho rodina prekonali, a premohli každého nepriateľa, ktorý sa im postavil do cesty. Teraz čelia protivníkovi, ktorý sa vynára z tieňov minulosti, je poháňaný krvnou pomstou, je odhodlaný rozbiť túto rodinu a navždy zničiť všetko a všetkých, ktorých Dom miluje.
Vo filme Fast Five z roku 2011 Dom a jeho partia zlikvidovali zákerného brazílskeho drogového kráľa Hernana Reyesa a na moste v Riu De Janeiro mu sťali hlavu. Nevedeli však, že Reyesov syn Dante (Jason Momoa ) bol toho všetkého svedkom a posledných 12 rokov pripravoval plán, ako prinútiť Doma zaplatiť najvyššiu cenu.

 

01.06.
21:00
2D
sk
12
Réžia
Louis Leterrier
Herci
Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, John Cena, Nathalie Emmanuel, Jordana Brewster, Sung Kang, Jason Momoa, Scott Eastwood
Hudba
Brian Tyler