logo
film amfik

Toto je môj foter | AMFIK

About My Father / 2023 / 90 min.
United States (US)
10.06.
21:00
2D
sk
12

Premietanie sa uskutoční v Amfiku na Festivalovom námestí a začne sa po zotmení. Vstupenky si môžete kúpiť online, v pokladni Kina Úsmev alebo priamo na mieste pred podujatím. 

 

Film premietame v pôvodnom znení s titulkami.

 

Rodina je najviac! Aj tá najbláznivejšia
 

Sebastian dostane pozvanie stráviť víkend s rodičmi svojej snúbenice. Má to však jeden taliansky háčik. Na návštevu honosného sídla bohatých, výstredných Američanov je nútený zobrať aj svojho otca Salva. Salvo je taliansky prisťahovalec, holič z New Yorku, prostoreký, obyčajný chlapík „klasického strihu“, ktorý sa do modernej doby a slušne vychovanej bohatej americkej rodiny vôbec nehodí. Sebastian sa bojí, že ho otec poriadne strápni, a jeho obavy sú naozaj opodstatnené. Víkend sa zmení na stret dvoch úplne odlišných svetov a hneď po príchode sa strhne lavína bláznivých situácií a trapasov. Hostiteľku, ktorá sa snaží prežiť túto taliansku katastrofu na svojom panstve, hrá Kim Cattrall zo seriálu Sex v meste.

10.06.
21:00
2D
sk
12
Réžia
Laura Terruso
Scenár
Austen Earl, Sebastian Maniscalco
Herci
Sebastian Maniscalco, Robert De Niro, Leslie Bibb, Anders Holm, David Rasche, Brett Dier, Kim Cattrall, Arielle Prepetit, Adan James Carrillo
Hudba
Stephanie Economou