logo
film zahradnekino

Deaf-friendly: Raňajky u Tiffanyho

Breakfast at Tiffany's / 1961 / 115 min.
United States (US)
24.02.
18:00
2D
cs
12

Pozývame vás na premietanie v rámci cyklu deaf-friendly, ktorý sprístupňuje filmy ľuďom so sluchovým postihnutím. V sobotu 24. 2. o 18:00 premietame film RAŇAJKY U TIFFANYHO.
 

Premietania sú doplnené o špeciálne upravené titulky, ktoré sú detailnejšie a farebne odlíšené, čím umožňujú nepočujúcim a nedoslýchavým návštevníkom plnohodnotnejší zážitok. 

 

Vstup na premietanie je pre všetkých za 2 €. Vstupenky si môžete kúpiť online alebo osobne pri uvádzačovi pred premietaním.

 

Audrey Hepburn v hlavnej úlohe dnes už legendárnej americkej komédie, ktorá bola ocenená dvoma Oscarmi. Film vznikol podľa rovnomennej knihy Trumana Capoteho. Je to príbeh mladej emancipovanej dievčiny Holly Golightlyovej, ktorá sníva svoj sen o skvelej budúcnosti uprostred New Yorku. Zatiaľ však žije iba z "príspevkov" na taxík a oblečenie od svojich pánskych obdivovateľov. Jej plány naruší zoznámenie sa s mladým spisovateľom Paulom, ktorý sa prisťahuje do domu, v ktorom býva.

 

Otvorené premietania realizujeme v rámci projektu KÓSY KINO, ktorý je financovaný z Grantov EHP a štátneho rozpočtu Slovenskej republiky.

24.02.
18:00
2D
cs
12
Réžia
Blake Edwards
Herci
Audrey Hepburn, George Peppard, Patricia Neal, Buddy Ebsen, Martin Balsam, José Luis de Villalonga, John McGiver, Alan Reed, Beverly Powers, Stanley Adams
Hudba
Henry Mancini