logo
iff film

Rodinka Bélierovcov | Inkluzívny filmový festival

La Famille Bélier / 2014 / 106 min.
France
27.08.
20:00
2D
cs

Pozývame vás na deaf-friendly premietanie filmu Rodinka Bélierovcov, ktoré je špeciálne prispôsobené potrebám ľudí so sluchovým postihnutím. Podujatie je súčasťou Inkluzívneho filmového festivalu Košice, ktorý je oslavou rôznorodosti a má za cieľ sprístupniť kultúru čo najväčšiemu počtu zraniteľných skupín. Vstup na podujatie je pre všetkých zdarma a uskutoční sa v Záhradnom kine (v pasáži medzi Hlavnou 80 a Mäsiarskou 37).

 

Deaf-friendly premietania sú doplnené o špeciálne titulky.

 

Premietanie bude doplnené o:

 

  • české titulky,
  • farebne odlíšené titulky pre ľudí so sluchovým postihnutím.

 

Rodinka Bélierovcov

Učiteľ hudby u mladej Pauly objaví spevácky talent a odporučí jej, aby sa prihlásila do súťaže Radia France. Rodičia Pauly sú však nepočujúci a dcérino tlmočenie je pre nich životne dôležité. Paula sa tak musí rozhodnúť, či opustí rodinu, aby si skúsila splniť vlastné sny, alebo sa ich vzdá, aby pomohla rodine. Alebo existuje aj iná možnosť?


Otvorené premietania prinášame v rámci projektu KÓSY KINO, ktorý získal grant z Islandu, Lichtenštajnska a Nórska prostredníctvom Grantov EHP a bol spolufinancovaný z prostriedkov štátneho rozpočtu Slovenskej republiky.

27.08.
20:00
2D
cs
Réžia
Eric Lartigau
Herci
Karin Viard, François Damiens, Eric Elmosnino, Louane Emera, Roxane Duran, Ilian Bergala, Luca Gelberg, Mar Sodupe, Stéphan Wojtowicz, Jérôme Kircher
Hudba
Evgueni Galperine, Sacha Galperine